cedule

Návštěva u lukostřelců v Kežmaroku

150710-slovenskoProdloužený víkend 3.-6. července využila skupinka lanškrounských lukostřelců k návštěvě partnerského města Kežmarok, kde má lukostřelecký sport dlouhou tradici.
Trenér a předseda lukostřeleckého oddílu MŠK Kežmarok pan Vladimír Majerčák našim lukostřelcům připravil vřelé přivítání a po celou dobu pobytu se jim za přispění dalších členů oddílu a především své manželky všestranně věnoval. Vyprávěl zajímavě o historií i fungování jejich klubu. Co se týká podpory od města a sportovních organizací, můžeme zatím slovenským přátelům jen tiše závidět.
 
Hlavním důvodem návštěvy naší skupiny však byly společné tréninky, které probíhaly, vzhledem k úmornému vedru, každý den dopoledne a v podvečer. Trenér Vlado lanškrounským sportovcům předal celou řadu cenných zkušeností ať už ze samotné techniky střelby, nebo organizací soutěží, či trénikových metod.
První návštěvou u slovenských přátel byla navázána spolupráce v dalším sportovním odvětví a uzavřeno nové přátelství s partou obětavých lidí.
Už tento čtvrtek si cestou na soutěž do Nového města nad Metují přijede Vlado Majerčák prohlédnout lanškrounskou lukostřelnici Diana a v září , pokud se vše podaří, přijede do Lanškrouna skupina Kežmarských sportovců.


CIMG5908
CIMG5914
CIMG5927
CIMG5980
IMG 4084